Edding 750 Hobi Ve Dekorasyon Markörü - KırmızıEdding 750 Hobi Ve Dekorasyon Markörü - KırmızıEdding 750 Hobi Ve Dekorasyon Markörü - Kırmızı
Edding 750 Hobi Ve Dekorasyon Markörü - KırmızıEdding 750 Hobi Ve Dekorasyon Markörü - KırmızıEdding 750 Hobi Ve Dekorasyon Markörü - Kırmızı

Edding 750 Hobi Ve Dekorasyon Markörü - Kırmızı

18.76 TL
ED75002CR
  • Ahşap,cam, metal, plastik, açık ve koyu renkli kağıt/karton, terracota gibi birçok yüzey üzerinde silinmeyen dekoratif tasarım, yazı yazma ve renklendirme için kullanılır.
  • Tam örtücü mürekkep kolay kurur; ısıya, ışığa, silinmeye karşı dayanıklıdır
  • Kullanım şekli: Markörü kapağı kapalı şekilde iyice çalkalayınız. daha sonra kapağı açarak kalemin ucunu bir kağıt üzerinde yavaş yavaş pompalayınız. Mürekkep kalemin ucuna tam geldiğinde kullanıma hazırdır.
  • Çizgi kalınlığı: 2-4 mm. Yuvarlak uç.
  • Sağlığa zararlı madde içermez.
  • Kullanım örnekleri: Ahşap boyama, dekoratif davetiye/tebrik kartı yazıları, saksı boyama, vitray çalışamaları, açık renk ve koyu renk kağıtlar üzerinde çalışmalar, kontur çizimi, rötuş yapma, metal kavanoz boyama, karton kutu boyama, duvar dekorasyonu yapma, grafiti yapma, yılbaşı/yeni yıl, düğün, doğum günü, sevgililer günü, özel günler ve parti malzemeleri süsleme, sofra süsleri, ev tasarım ve dekorasyonu, mum boyama, bahçe süsleme, hediye paketi üzeri anlamlı yazı yazma ve renklendirme, altın renkli yazı, gümüş renkli yazı, metalik yazı, yaldızlı boyama, hobi kurslarında kullanım..
Adet:

YORUMLAR

Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!