Yazı Tahtası ve Mantar Pano

Yazı Tahtası ve Mantar Pano

Yazı tahtaları; özel ders verenler, etüt merkezleri gibi kişiler ve kurumlar tarafından ders anlatımında kullanılıyor. Ek olarak, şirket toplantıları ve proje yönetimi süreçlerinde de yazı tahtaları epey işe yarıyor. Yazı tahtalarında alüminyum çerçeve içine emaye yüzey yerleştirilir ve tahta kalemleri ile rahatça yazı yazılabilir. Yazı tahtanızın büyüklüğünü ve portatif modellerle daha büyük ve sabit modelleri arasındaki tercihinizi ise ihtiyacınıza göre yapabilirsiniz.

Programı yoğun olanlar, çok yoğun çalışanlar ve unutkanlık yüzünden detayları atlayanlar için mantar pano, oldukça kullanışlı bir tercih. Programınızı, unutmamanız gereken etkinlikleri ya da işleri her an görebileceğiniz mantar panoya tutturmak, her detayı hatırlayıp daha sistemli çalışmanız için doğru çözüm olabilir.

Aynı zamanda mantar panoların mobil olan modellerini, odanız ya da ofisinizde istediğiniz alana çekebilir ve çalışma alanınızın düzenini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Makam arkalığı kapitoneli ve çerçeve içine uyarı/metin ekleyebileceğiniz panolar da ofiste ihtiyaç duyabileceğiniz demirbaşlar arasında yer alıyor. Yine benzer şekilde bu panolarda da arzu ettiğiniz farklı ebatlar arasında seçim yapabilirsiniz.